ŽALIUZĖS

ŽALIUZĖS:

Žaliuzės - praktiškas ir stilingas pasirinkimas ne tik Jūsų biurui, bet ir namams! Jos ne tik švelniai sureguliuoja pro langus sklindantį saulės šviesos srautą, bet ir padeda suteikti solidumo ir elegancijos interjerui.

Pagrindinė žaliuzių funkcija ir privalumas - efektyvus šviesos srauto reguliavimas. Saulėtą dieną žaliuzių pagalba galima ne tik sumažinti iš lauko sklindančią šviesą, bet ir visiškai užtemdyti patalpą.Žaliuzėmis uždengti langai leidžia apsisaugoti nuo smalsių žvilgsnių ir išsaugoti savo privatumą. Žaliuzės yra kompaktiškos, neapsunkina interjero ir neužima daug erdvės, o svarbiausia - nesugeria kvapų, dulkių ir purvo.

Šiuo metu galime pasiūlyti platų vertikalių, horizontalių ir plisuotų žaliuzių asortimentą.

Vertikalios žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl puikiai tinka tiek biuruose, tiek namuose. Jos yra lengvai pritaikomos langų uždengimui ar patalpų atskyrimui bei užtvėrimui. Atsižvelgdami į savo namų ar biuro interjerą, galite rinktis iš mūsų siūlomo plataus vertikalių žaliuzių audinių tipų, atspalvių, skaidrumo ir faktūrų asortimento.

Horizontalios žaliuzės yra tipiškas griežto klasikinio stiliaus langų uždengimas. Jos yra lengvai reguliuojamos, leidžia kontroliuoti patalpos apšvietimą ir puikiai apsaugo patalpas nuo per didelio įšilimo.


Vertinantiems šiuolaikišką ir modernią namų ar biuro atmosferą siūlome plisuotas žaliuzes. Pagrindinis šių žaliuzių privalumas - jos tinka nestandartiniams, visų tipų ir formų langams, todėl lengvai padės išspręsti trikampio ar ovalaus lango uždengimo problemą.Mūsų siūlomų  plisuotų žaliuzių audinių kolekcija pasižymi turtingomis verpalų tekstūromis, šiltais pasteliniais tonais, natūraliais audiniais, populiariais raštais, netrūksta ir turtingų bei intensyvių spalvų. Priklausomai nuo kliento poreikių, galima išsirinkti norimo šviesos pralaidumo plisuotus audinius. Todėl plisuotos žaliuzės yra puikus pasirinkimas, kuris interjere gali tapti pagrindiniu akcentu.

4 0 4

Oi, atrodo, kad pasiklydote ...

Grįžti į pradinį

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password