KARNIZAI

KARNIZAI:

Dieninės ir naktinės užuolaidos kabinamos ant karnizų. Galime pasiūlyti metalinius karnizus, tvirtinamus į sieną arba į lubas, plastikinius lubinius karnizus,U formos bėgelį. Reikia neužmiršti, kad karnizas svarbi dekoro detalė, ji  turi derėti ne tik prie užuolaidos, bet ir prie patalpos interjero.

Apvalūs (strypiniai) užuolaidų laikikliai

Tai, ko gero, pats tradiciškiausias užuolaidų laikiklių tipas, nepraradęs savo aktualumo iki pat šių laikų. Apvalių karnizų konstrukciją sudaro strypas (iš čia kilęs šio karnizų tipo pavadinimas - "strypiniai") ir laikikliai (kojelės), kurių pagalba strypas tvirtinamas prie sienos arba į lubas. Paprastai strypas komplektuojamas kartu su dekoratyviais antgaliais, kurie yra strypo spalvos arba, priešingai, sudaro kontrastą.

Jei ant užuolaidų laikiklio planuojate kabinti ne tik dienines, bet ir naktines užuolaidas, tai prie pagrindinio strypo dar tvirtinamas papildomas, skirtas kitam audinio sluoksniui.Tada naudojamos dvigubos kojelės.

Bėginiai karnizai

Plastikiniai bėgeliai naudojami tuomet, kai palangės arba radiatoriaus plotis toks, kad nėra galimybės sumontuoti apvalų karnizą (laikiklių ilgis yra ribotas, o esant labai plačiai palangei, užuolaidos plokštuma tiesiog „lūš" per palangės kraštą, tuomet vaizdas tikrai nebus estetiškas). Be to, jei jūs norite kabinti sunkaus audinio užuolaidas, o sienos jūsų bute yra gipsinės, tuomet rekomenduojamas būtent lubinių bėgelių įrengimas (gipso kartonas tiesiog neišlaikys apvalaus karnizo, kuris montuojamas ant sienos). Galiausiai plastikinio įtvaro pasirinkimą nulems grynai estetinis požiūris: ant tokio užuolaidų laikiklio tvirtinamos užuolaidos tarsi srūva nuo lubų, tokiu būdu aukštindamos patalpą. Šį karnizų tipą galima naudoti kabinant bet kokias užuolaidas - jis išlaiko net pačias sunkiausias portjeras.Lubinio užuolaidų laikiklio konstrukcija gali būti vieno, dviejų arba trijų bėgelių.


 

Rasta 116 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 116 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password