APSAUGA NUO VABZDŽIŲ

TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ:

Šiltuoju metų laiku daugelis nori plačiai atverti savo kambario langą, terasos arba balkono duris ir mėgautis gaiviu oru, tačiau pro atvertus langus į namus įskrenda įvairūs vabzdžiai (uodai, musės, vapsvos ir kt.), todėl geriausias sprendimas išvengti šios problemos - tinklelis nuo vabzdžių.

 Nepaisant to, kad tinkleliai yra skirti apsisaugoti nuo vabzdžių, jie taip pat padeda apsaugoti kambarius nuo vasarą skrajojančių pienių ir tuopų pūkų ar rudenį krentančių lapų. Šie tinkleliai yra išsigelbėjimas alergiškiems žmonėms, kadangi jie sumažina žiedadulkių patekimą į patalpas ir taip sumažina alergenų kiekį kambariuose. Atlikdami savo apsauginę funkciją, jie netrukdo grynam orui patekti į patalpą ir nesumažina į patalpą patenkančios šviesos srauto.

Tinkleliai-rėmeliai tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais, todėl lango rėmas lieka visiškai nepažeistas. Šie tinkleliai yra nesudėtingos konstrukcijos, todėl yra puikus pasirinkimas vasaros sezonui - žiemos metu jį galima lengvai nuimti, o atėjus šilatajam sezonui vėl uždėti.


Tinkleliai-roletai veikia roletų principu - specialus mechanizmas leidžia lengvai susukti juos į specialią kasetę viršuje arba šone. Dedant tinklelį roletą ant lango paprastai kasetė montuojama viršuje.

Tačiau jei norite tinklelio roleto ant durų ir nepatogu kiekvieną kartą taip žemai lenktis jį atitraukti, galimas sprendimas montuoti jį ne viršuje, bet šone. Toku atveju jis susisuks horizontaliai, t.y. į šoną, ir Jums bus patogu vaikštant jį atitraukti. Tinklelio roleto apatiniame ir šoniniame profilyje yra įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius ir neleidžia net patiems mažiausiems vabzdžiams patekti į patalpą. Šie tinkleliai nuo vabzdžių gali būti montuojami tiek prie lango rėmo, tiek įvairiose nišose.


Tinkleliai durims - geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis durims - tai durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jis nekeičia savo formos bei puikiai išlaiko įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.

Aktyvūs filtrai

Tinklelis - rėmelis

starting from Kaina 27,00 €
Tinklelis nuo uodų tvirtinasi ant rėmelio, kuris lengvai priglunda prie stiklinių, įstiklintų, plastikinių, aliumininių ar medinių langų. Jis...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password