ROLETAI

ROLETAI:

Roletai, arba kitaip ritininės užuolaidos, yra universalus langų dekoravimo būdas žmonėms, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą. Šiandien tai vienas populiariausių langų dekoro bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių sprendimų.

 Savo klientams galime pasiūlyti pačių įvairiausių spalvų, atspalvių, raštų ir tekstūrų roletinius audinius, iš kurių galime pagaminti reikiamo dydžio roletus. Renkantis roletus, svarbu nepamiršti, kad svarbi yra ne tik jų išvaizda, bet ir medžiagos kokybė bei storis, kadangi roletų audinio tankis lemia šviesos pralaidumą. Iš itin tankios medžiagos pagaminti roletai gali ne tik sumažinti iš lauko patenkančios šviesos kiekį, bet ir visiškai užtamsinti kambarį. Miegamajame užtraukę roletus galėsite užmigti saldžiu miegu net ir saulėtą dieną.

 Visos roletams reikalingos detalės ir mechanizmai yra gaminami iš aukštos kokybes medžiagų, todėl roletai yra ilgaamžiai.


Standartiniai roletai.

Šie roletai lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango.Didelis audinių pasirinkimas.

Roletai gali būti tvirtinami prie lango rėmo,ant sienos virš lango,prie lubų.


Roletai plastikiniams langams.

Šie roletai išsiskiria tuo, kad audinį galima susukti į ritinėlį ant vamzdžio, kuris uždengiamas specialiu aliuminio profiliu. Susuktas roleto ritinėlis pasislepia dailioje kasetėje ir langas atrodo estetiškai. Dėl specialių kreipiančiųjų roleto medžiaga visuomet išlieka prigludusi prie stiklo - net ir tuomet, kai langą varstote ar atidarote. Roletai turi ir kitą pirvalumą - juos montuojant nepažeidžiamas lango rėmas, kadangi roleto kasetė yra tvirtinama varžteliais prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios – klijuojamos. Roletai yra itin lengvai valdomi grandinėlės pagalba. Jų valdymo mechanizmas turi specialią stabdymo sistemą, kuri leidžia roleto audinį užfiksuoti bet kurioje vietoje, todėl galėsite paprastai ir be jokių rūpesčių apsisaugoti nuo įkyrių saulės spindulių.

 Sumontuoti roletai neužima papildomos vietos ir palieka tuščią palangę. Be to, roletai yra ekonomiškas pasirinkimas, kuris pravers ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Vasarą jie sulaiko saulės spindulius ir neleidžia kambariui įkaisti, o žiemą - iš lauko nepraleidžia ateinančio šalčio ir namuose sulaiko šilumą.


Diena-Naktis.

Šių roletų išskirtinumas tas,kad audinys pagamintas iš dviejų besikeičiančių sluoksnių-permatomos dieninės juostos bei nepermatomos naktinės.Juostos ,judėdamos viena pro kitą,atlieka dieninės arba naktinės užuolaidos funkciją,bei leidžia kontroliuoti šviesos srautą patalpoje.Šie roletai su skirtingais mechanizmais gali būti tvirtinami ant sienos virš lango,prie lango rėmo,prie lubų.Roletai valdomi iš apačios į viršų.

Šie roletai skirti plastikiniams langams.Jie suteikia galimybę apsisaugoti nuo smalsių žvilgsnių tuo pačiu paliekant tarpą natūralios šviesos srautui,kas ypač aktualu pirmųjų aukštų gyventojams.


Roletai stoglangiams.

Šie roletai yra specialiai pritaikyti pasvirusiems stogo langams ir yra itin lengvai bei paprastai valdomi rankenėle. Roletas užfiksuojamas automatiškai specialiomis kreipiančiosiomis bet kurioje padėtyje, roleto rulonas paslepiamas kasetėje.


Roletai stogo langams turi mechanizmus, kurie gali būti ne tik tradicinės baltos spalvos, todėl galėsite rinktis ne tik audinio, bet ir profilio spalvą, kurią priderinsite prie stoglangio rėmo ar lubų spalvos.

ROLETAI

4 0 4

Oi, atrodo, kad pasiklydote ...

Grįžti į pradinį

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password